Sam Ma sugeti de pwla
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
SERVERUL NOSTRU DE METIN ESTE PE IP.Bagati mc 78.97.117.10
Server Metin2 VIP Click

 

 [Cerere] GM Sunny

In jos 
AutorMesaj
Sunnyy
Member



Mesaje : 1
Data de inscriere : 09/10/2012

[Cerere] GM Sunny Empty
MesajSubiect: [Cerere] GM Sunny   [Cerere] GM Sunny EmptyMar Oct 09, 2012 3:43 pm

Date personale.
Nume: Petre
Prenume: Andreea
Varsta: Doar 13 ani.
Localitatea:Facaeni
Judetul:Ialomita
Tara:Romania

Contact.
Numar de telefon:Nu am deoarece mia expirat cartela. Va trebui sa iau alta si dupa accea vil voi da.
Adresa email: Nu am scuze.
ID messenger: madalina_pizi ( Nu am mai scris si @ yahoo. com pentru ca nu ma lasa sa pun un link sau email decat dupa 7 zile dupa ce am facut contul.

Detalii joc.
Nume cont:Inca nu am.
Nume caracter: Nu am incadar va fi Sunny sau MeDeea
Level/Rasa: Voi fi samanca. Level o sa fac.

Descriere (pentru dvs. nu caracter):
Ma numesc Andreea am 13 ani si sunt din judetul Ialomita. Sunt o persoana amabila si prietenoasa cu cine merita asta. Chiar as vrea sa fac parte din stafful serverului vostru pentru ca din cate am citit am vazut ca este minunat. Sper sa ne intelegem foarte bine de acum inainte.

Experienta:
Chiar daca am varsta asa frageda ( mica ) asta nu inseamna ca nu am experienta. Am mai fost GM pe alte servere chiar si GA si mam descurcat bine. Nu ma pricep la rezolvat buguri sau lucruri asemanadoare . Ajut orice player care pot si care are nevoie de mine. Chiar daca sunt GM sau chiar daca sunt player.

Cam atat am avut de zis . Acum membri staffului decid daca voi primi sau nu. Multumesc si succes in continuare.
Sus In jos
 
[Cerere] GM Sunny
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere GM Luck
» cerere de GM(RaYssA)
» Cerere de GM Loly
» Cerere [GM]
» Cerere GM pt xXxSaolinXxX

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sam Ma sugeti de pwla :: Cereri GM-
Mergi direct la: