Sam Ma sugeti de pwla
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
SERVERUL NOSTRU DE METIN ESTE PE IP.Bagati mc 78.97.117.10
Server Metin2 VIP Click

 

 Cerere GM NightEvil

In jos 
AutorMesaj
remusz
Member



Mesaje : 1
Data de inscriere : 04/08/2012

Cerere GM NightEvil Empty
MesajSubiect: Cerere GM NightEvil   Cerere GM NightEvil EmptySam Aug 04, 2012 2:28 pm

Date personale.
Nume:
Prenume:
Varsta:
Localitatea:
Judetul: Hunedoara
Tara: Romania

Contact.
Numar de telefon:
Adresa email: revnicalex13@yahoo stiti continuarea (.com) - pentru ca nu ma lasa sa dau trimiteti
ID messenger: revnicalex13

Detalii joc. Nu joc de foarte mult timp dar mi-am dat seama ca pot ajuta din multe puncte de vedere, voi fi online minim 5 ore pe zii si voi da tot ce e mai bun din mine.
Nume cont: Nu dau imi pare rau , poate dupa aceea vor incerca sa il sparga!
Nume caracter: NightEvil
Level/Rasa: 82 , Ninja

Descriere (pentru dvs. nu caracter):
Sunt o persoana rabdadoare caruia i place aventura.Metin2VIP, este serverul perfect pentru desfasurareea unei zile din orice punct de vedere.Sunt un om cu o educatie nu un golan de pe strada.Stiu sa ma fac placut chiar daca altii nu ma accepta si sunt o fire disponibila sa invete orice.Acesta sunt eu ... nu ma voi da niciodata drept altcineva , ma accept asa cum sunt eu, sunt un baiat care a fost la scoala , nu pleaca de la fiecare ora ca "nare chef" de ea. Multumesc! Semnat NightEvil

Experienta:
Experienta mea in GameMaster nu este una foarte mare dar este dezvoltata , dupa cum am spus sunt dispus sa invat si voi incerca sa fac cat mai putine greseli.
Sus In jos
 
Cerere GM NightEvil
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere GM Luck
» cerere de GM(RaYssA)
» Cerere de GM Loly
» Cerere [GM]
» Cerere GM pt xXxSaolinXxX

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sam Ma sugeti de pwla :: Cereri GM-
Mergi direct la: