Sam Ma sugeti de pwla
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
SERVERUL NOSTRU DE METIN ESTE PE IP.Bagati mc 78.97.117.10
Server Metin2 VIP Click

 

 UNDE PICA ITEMELE CU PV

In jos 
AutorMesaj
god999
Member



Mesaje : 7
Data de inscriere : 09/10/2011

UNDE PICA ITEMELE CU PV Empty
MesajSubiect: UNDE PICA ITEMELE CU PV   UNDE PICA ITEMELE CU PV EmptyDum Oct 09, 2011 6:19 pm

V-ati uitat vre-o data itemele unui player de nivel mare? Daca da, atunci mai mult ca sigur ati ramas masca la ce iteme si bonusuri are. Daca nu, va voi spune eu ca un caracter puternic are bonusuri pe masura. Majoritatea persoanelor cauta iteme cu HP/PV deoarece acest bonus mareste viata, dar si cu INT/DEX/STR/VIT sau cu sansa de penetrare/criticala.

In ghidul de astazi va voi arata unde pica iteme cu bonusuri.

In general itemele cu bonus pica oriunde. Mie personal mi-au picat Papuci +0 cu 2000 HP cand cresteam la caini/lupi. Am vazut ca exista unele persoane care obisnuiesc sa nu ridice itemul de jos. Recomand sa luati fiecare item deoarece nu se stie care are bonus si care nu.

Cel mai bun loc pentru iteme bonusate, parerea mea, este V2 (Click aici pentru a afla unde se afla V2). Acolo este sansa mare sa primesti un scut de nivel 61 cu antistun sau iteme cu HP/PV.
Sus In jos
 
UNDE PICA ITEMELE CU PV
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sam Ma sugeti de pwla :: Diverse-
Mergi direct la: